Ölçekli Acil Durum Krokisi
Ölçekli Acil Durum Krokisi

Yapılar için iskan ve işletme ruhsatı alabilmek için gerekli olan belgelerden biriside itfaiye raporudur. İtfaiye raporu, yönetmelikte itfaiye uygunluk raporu ve itfaiye uygunluk belgesi olarak geçmektedir. Piyasada genel olarak yangın raporu veya yangın ruhsatı olarakta tanımlanır.

İşletmelerin itfaiye raporu alabilmeleri için, işletmenin bulunduğu binanın “ Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” e uygun olması gerekmektedir.

İşletmeler, itfaiye raporunun almaları için gerekli binada düzenlemeleri yaptıktan sonra ölçekli olarak Tahliye Planı veya diğer adı ile ölçekli Acil Durum Krokisi ‘ni çizdirerek İtfaiyeye ölçekli olarak teslim eder.

Bertu Grup, ölçekli olarak acil durum krokileri veya diğer adı ile ölçekli tahliye planlarınızı çizerek hazırlayarak sizlere teslim eder.

Çizimde itfaiye tarafından talep edilen ölçekler, ebatlar ve belirtilmesi istenen bilgiler yer alır. Sizlerden İtfaiye tarafından  acil durum krokisi veya diğer adı ile tahliye planlarını istenmesi durumunda BERTU GRUP ile iletişime geçin. İşi uzmanlarına bırakın.

Ölçekli planlarımız, standart ve mevzuatlara uygun olarak çizilmektedir. Müşterilerimize pdf ve çıktı olarak teslim edildiği gibi talep eden müşterilerimize dwg formatındada verilemektedir. Talep edilen format müşteri tarafından teklif aşamasında bildirilmelidir.

Özellikle ölçekli krokilerde hastane, otel, okul, poliklinik gibi yerler için özel bilgiler istenmektedir.

Ölçekli acil durum krokisi, hastane acil durum krokisi, okul acil durum krokisi, otel acil durum krokisi, işletme acil durum krokisi, ölçekli tahliye planı, hastane tahliye planı, okul tahliye planı, otel tahliye planı, işletme tahliye planı, ölçekli kroki, itfaiye tarafından istenen kroki, ölçekli hastane krokisi, ölçekli hastane planı gibi tanımlanır.

Ölçekli Acil Durum Krokisi
Sosyal Medyada Paylaş