Teklif Talep Formu
Teklif Talep Formu

ACİL DURUM KROKİSİ ve TAHLİYE PLANI İLE İLGİLİ TEKLİF TALEP FORMU:

Acil durum krokisi veya tahliye planı ile ilgili  kısımları ve  iletişim bilgilerini doldurup formu info@bertugrup.com mail adresimize gönderiniz. Gönderdiğiniz form müşteri temsilcimiz tarafından incelenip en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

ACİL DURUM KROKİSİ TEKLİF TALEP FORMU 'NU İNDİR

 

PROJE ÇİZİMİ İLE İLGİLİ TEKLİF TALEP FORMU:

Proje çizimi (Elektrik tesisatı proje çizimi, yangın tesisatı proje çizimi, havalandırma tesisatı proje çizimi, algılama ve uyarı tesisatı proje çizimi, paratoner tesisatı proje çizimi, jeneratör proje çizimi, otomatik söndürme sistemi proje çizimi gibi) ile ilgili  kısımları ve  iletişim bilgilerini doldurup formu info@bertugrup.com mail adresimize gönderiniz. Gönderdiğiniz form müşteri temsilcimiz tarafından incelenip en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

UYGULAMA TESİSAT PROJE ÇİZİMİ TEKLİF TALEP FORMU 'NU İNDİR

 

TÜM HİZMETLERİMİZ İLE İLGİLİ TEKLİF TALEP FORMU :

Sipariş vermek yada teklif almak istediğiniz ürün yada hizmetleri seçerek diğer iletişim bilgilerini de doldurup formu info@bertugrup.com mail adresimize gönderiniz. Gönderdiğiniz form müşteri temsilcimiz tarafından incelenip en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

HİZMET TEKLİF İSTEME FORMU 'NU İNDİR

 

 

Teklif Talep Formu
Sosyal Medyada Paylaş