Depo Acil Durum Krokisi
Depo Acil Durum Krokisi

Aşağıda belirtilen alanlarınız için acil durum krokilerinizi çizmekteyiz.

  • Depo acil durum krokisi
  • Antrepo acil durum krokisi
  • Market deposu acil durum krokisi
  • Gümrük depoları acil durum krokisi
  • Soğuk oda acil durum krokisi
  • Ofis acil durum krokisi
  • Saha acil durum krokisi

Yukarıda belirtilen acil durum krokilerinde özellikle müşterinin talepleride göz önüne alınarak, mevzuat ve standartlar dikkate alınarak acil durum krokileriniz çizilmektedir.

Depo alanlarına asılacak acil durum krokileriniz için dekota üzerine baskı, alüminyum çerçeveli kuşe kağıt baskı öneriyoruz. Çünkü alanlarda oluşabilecek darbe vs. durumlarında pleksi gibi malzemeler daha çabuk kırılabilir.

İster layout, mimari, kat planları, bina şeması vs. olsun olmasın sahanıza gelerek layout'unuz göz kararı çizmekteyiz. Sonra sahada acil durum ekipmanlarını, kaçış yollarını, elektrik panolarınızı, doğalgaz vananızı, su vananızı, tehlikelileri, tehlikeli alanlarınızı, korunaklı ve kaçış alanlarınızı belirten acil durum kroki saha çalışmalarını yapmaktayız. Saha çalışmalarınız konusunda uzman mühendislerimiz ve uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Saha çalışmaları ile yapılan taslak çizimler grafik ekibimiz tarafından çizim programları ile çizilerek şablon haline getirilir. Grafik ekibinin çizdiği tüm çizimler Koordinatör 'ümüzün kontrolü yapıldıktan ve onay ladıktan sonra müşterilerimize kontrole gönderilir. Müşterilerimizin düzeltme talepleri (teklifimiz şartlarına uygun olarak) gerçekleştirildikten sonra, müşterimizden baskı onayı alınarak baskıya alınır. Acil durum krokilerimiz basıldıktan sonra müşterimize sevk ve teslimi sağlanır.

Tüm Türkiye 'ye hizmetimiz bulunmaktadır.

Acil Durum Krokisi çizimi hizmeti verdiğimiz iller;

acil durum krokisi 2
Sosyal Medyada Paylaş